Mobil UygulamalarMobil uygulamamız TEB Pratik Borsa ile BIST ve VİOP dahil birçok piyasa bilgisine erişilebilir; BİST ve VİOP’da hızlı, pratik bir biçimde alım-satım yapabilirsiniz. Pratik Borsa, gelişmiş grafik özellikleri, hızlı ve pratik çözümleriyle yatırım yapmayı eşsiz bir tecrübeye dönüştürmektedir.

Teb Pratik Borsa Uygulaması

Söz konusu uygulama için öncelikle müşterilerin bankada internet şubesi hesaplarının olması gerekmektedir. Müşteriler uygulamayı iPhone ve iPad versiyonu için Applestore’dan, android versiyonu için ise Google Play Store’dan "Teb Pratik Borsa’’ yazıp indirerek, Teb internet şubeye girdikleri kullanıcı adı ve şifrelerini yazıp, kendilerine özel PIN oluşturduktan sonra güvenli bir şekilde sisteme giriş yapabilmektedirler.

Menüler

TEB Portföyüm

TEB Portföyüm, Pratik Borsa için özel olarak geliştirilmiş Portföy Bilgi ekranıdır. TEB Portföyüm sayfasında, hesabınızın BIST portföylerinin dağılımını grafik olarak gözlemleyebilir, portfoyünüzdeki hisse senetleri ya da VİOP  yüzdesel dağılımını grafik üzerinden takip edebilisiniz. Ayrıca Portföyünüzün ve her bir hissenin anlık değer, maliyet ve potansiyel kar zarar bilgisini görebileceğiniz yatırımlarınızın güncel durumu ile ilgili detaylı bilgiye hızlı ve pratik biçimde sahip olabilirsiniz.• Sayfam: Takip etmek istediğiniz tüm sembolleri buradan seçip, kendi istediğiniz sıraya göre özel takip listenizi sıralayabilirsiniz. İlgili hisse üzerine tıkladığınızda, grafik ve ilişkili haberlere ulaşabilir, alarm alanından takip ettiğiniz hisseler ile ilgili hatırlatıcı kurabilirsiniz.
• Piyasalar: Bu menü ile başta BIST, VİOP ve Serbest Piyasa bilgileri olmak üzere birçok piyasa ve kur bilgisine hızlıca erişebilirsiniz.

BİST de En Çok Yükselen ve En Çok Düşen hisselerin bilgilerine erişebilirsiniz.
• Haberler: Araştırma uzmanlarımız tarafından hazırlanan TEB Bülten’i okuyabilir, video yorumlarını izleyebilir ve piyasa haberlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.
• Hesabım: İnternet Bankacılığı şifresi ile sisteme giriş yaparak, TEB’in sunduğu tüm kanallar aracılığıyla yaptığınız Hisse Senedi ve VİOP işlemlerini görüntüleyebilirsiniz.

 

Hisse senedi ve VİOP alış/satış işlemlerini hızlı ve pratik olarak gerçekleştirebilir; Bekleyen, Gerçekleşen, İptal emirlerinizi listeleyebilir, Emir düzeltme-İptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Geriye dönük işlemlerinizi ekstrenizden kontrol edebilir, Anlık portföyünüzü görüntüleyebilir, işlem limitlerinizi takip edebilirsiniz.

İnternet şubemizin Yatırım İşlemleri-Hisse senedi bölümünün altında bulunan ‘’ Piyasa Bilgileri Abonelikleri’’ adımından Mobil Uygulama (Pratik Borsa) kanalını seçtikten sonra Paket türünde BİST veya VİOP’u seçerek anlık,yüzeysel veya derinlikli paketlerimizden satın alabilirsiniz. İnternet veya mobil kanaldan gerçekleştireceğiniz aylık 50.000 TL hacimde bir sonraki ay mobil kanaldan hisse anlık paket ücretsiz sağlanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.