Araştırma Ekibimiz

 

Pınar UĞUROĞLU DELİCE

Araştırma Genel Müdür Yardımcısı

1999 yılında Koç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Pınar Uğuroğlu Delice, 2005 yılında TEV Bursu ile okumaya hak kazandığı INSEAD Business School’dan (Fransa/Singapur) MBA derecesi aldı. 2018 yılında ise Bilgi Üniversitesi Örgütsel Psikoloji Tezli Master programını tamamladı. 


1999 yılından beri çeşitli kurum ve kuruluşlarda hisse senedi analistliği yapmış olan Pınar Uğuroğlu Delice, 2006-2011 yılları arasında Bofa Merrill Lynch bünyesinde Türkiye hisse analisti olarak görev yapmış; 2013 yılından 2020 yılı Ekim ayına kadar TEB Portföy Strateji ve Araştırma Direktörü olarak görev yapmıştır.

Pınar Uğuroğlu Delice 2020 Ekim ayından itibaren TEB Yatırım Araştırma Bölümünün yönetimini üstlenmektedir.
 

Devamı

İbrahim USUL

Araştırma Müdürü

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bölüm ikincisi olarak bitiren İbrahim Usul, aynı üniversitede Sermaye Piyasaları ve Borsa üzerine yüksek lisans programını tamamladı.

1997 yılında başladığı finans kariyerini, 2000 yılında katıldığı TEB Yatırım bünyesinde Teknik Analist olarak sürdürdü. TEB Yatırım Araştırma Ekibinin en eski üyesi olan Usul, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere kısa vadeli öneriler sağlarken, piyasa hareketlerini yorumlama ve öngörmede yardımcı olmaktadır. Ayrıca, Araştırma ve Bireysel Satış Ekipleri arasında iletişim ve koordinasyon görevi üstlenmektedir.

Devamı

Erdem KAYLI

Araştırma Direktörü 

Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümü mezunu olan Erdem Kaylı, daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi MBA Programını tamamladı. Kariyerine 2004 yılında başlayan Kaylı, Türkiye'nin önce gelen aracı kurumlarında Kıdemli Hisse Analisti olarak görev yaptıktan sonra 2017 yılında TEB Yatırım bünyesine katıldı.

Araştırma kapsamında ilgilendiği sektörler arasında petrol&gaz, petrokimya, havacılık, demir-çelik, madencilik, savunma ve taahhüt bulunurken, bu sektörlerdeki 14 şirket hakkında detaylı rapor yayınlamaktadır.

Devamı

Evren GEZER

Araştırma Müdürü

2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünü tamamlayarak, finans kariyerine başlayan Evren Gezer, yerli ve yabancı aracı kurumların araştırma bölümlerinde Hisse Senedi Analisti görevlerini üstlendikten sonra 2021 yılında TEB Yatırım bünyesine katıldı.

Araştırma kapsamında ilgilendiği sektörler arasında perakende, gıda ve içecek, otomotiv, dayanıklı tüketim ve gayrimenkul bulunmaktadır. 
 

Devamı

Ömer ÇAMLI

Araştırma Yönetici Yardımcısı

2011 yılında İÜ İngilizce İktisat bölümünden mezun olan Ömer Çamlı 2018 yılında İngiltere’deki Birmingham Business School’da Finansal Yatırımlar alanındaki yüksek lisans programını “Merit” derecesiyle bitirdi. 2018 yılında sermaye piyasalarında çalışmaya başlayan Ömer Çamlı, ekibimize 2021 Şubat ayında Araştırma Yönetici Yardımcısı olarak katılmıştır. 

Çamlı’nın araştırma kapsamında bankacılık ve sigorta sektörleri bulunmaktadır.

Devamı

 

 

TEB Yatırım Araştırma Ekibinin Aldığı Ödüller

thomson
 • 4

  2017 Thomson Reuters Awards

  En İyi Araştırma Ekibi - 4.lük Ödülü
 • 1

  2016 Thomson Reuters Awards

  En İyi Araştırma Ekibi - 1.lik Ödülü
 • 2

  2015 Thomson Reuters Awards

  En İyi Araştırma Ekibi - 2.lik Ödülü
 • 1

  2014 Thomson Reuters Extel Awards

  En İyi Araştırma Ekibi - 1.lik Ödülü
 • 1

  2011 Thomson Reuters Extel Awards

  En İyi Araştırma Ekibi - 1.lik Ödülü
 • 3

  2009 Thomson Reuters Extel Awards

  En İyi Araştırma Ekibi - 3.lük Ödülü

Gelin hedefinizi anlatın, risk parametrenize uygun finansal planı birlikte kuralım!


GÖNDER