Keşfet, Hedefle, Takip Et

TEB YATIRIM PRIME WEB

TEB Yatırım PRIME WEB ile yatırımı kolaylaştıran tüm özellikler bir arada. Hem Borsayı masaüstü bilgisayarınızdan takip edin hem de zengin içerikleri ve özel fonksiyonlarıyla yatırım işlemlerinizi anında ve hızlıca gerçekleştirin.

Her Panoda Hızlı Alım Satım

Seçtiğiniz sayfa üzerinden aynı anda piyasaları izleyip, gündemi takip edebilir ve oluşan yatırım fırsatlarında yine aynı ekran üzerinden hızlıca alım satım emri verebilirsiniz. Üstelik aynı anda çoklu emir penceresi açabilir, birden fazla sembolde işlem yapabilirsiniz. Bu sayede ekranlar arasında geçiş yapmadan, yatırım fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Tüm takip listeleri ve portföylerinizde anında alım satım yapmak çok kolay.

Detaylı Portföy Bilgileri ve Varlıklar

Anayfanızda olan Varlıklarım modülünü dilediğiniz ekrana ekleyebilir, ayrı bir pencere açarak genişletebilir, portföyünüze ait bilgileri tüm detaylarıyla istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, portföyünüzde bulunan varlıklarınızı, emirlerinizi ve hesap bilgilerinizin özetini tek bir tuşla Microsoft Excel belgesine aktarabilirsiniz.

TradingView ile Teknik Analiz

TEB Yatırım PRIME WEB ile TradingView ekranından dilediğiniz sembolü seçerek teknik analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sayfanızı kişiselleştirerek tüm ekranda portföyünüze ait hisse senetlerinden grafik ekranları yaratabilir, ‘sürükle bırak’ özelliği sayesinde hızlıca grafiklere göz gezdirebilir, aynı zamanda da grafikleri kaydedebilirsiniz.

Araştırma Öneri ve Raporları Akışı

TEB Yatırım’ın uzman kadrosunun hazırladığı araştırma raporlarını, piyasa ve şirket önerilerini, Teknik Al ve Sat tavsiyelerini TEB Yatırım PRIME WEB ekranından anlık olarak takip edebilirsiniz. Geçmişe dönük tüm raporları araştırma sayfasından bulabilir, dilerseniz istediğiniz enstrümana alarm kurarak sembol ile ilgili gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Size Özel Kişisel Sayfalar ve Panolar

TEB Yatırım PRIME WEB çok yönlü ve kolay kullanım olanağı sağlar. Kişiselleştirilebilir ara yüz ile kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak gece gündüz teması seçebilir, birden fazla ekran düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız ara yüzü tamamen kendi tercihlerinize göre yeni baştan yararlanabilirsiniz. Ayarlar alanından bildirim seçeneklerinizi değiştirebilir, tercihlerinize bağlı olarak platformu özelleştirebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Takip Listeleri

Takip listenizi dilediğiniz şekilde değiştirebilir, birden fazla yeni liste oluşturabilir, sembollerin bulunduğu herhangi bir ekrandan tek bir ‘sürükle bırak’ hareketiyle dilediğiniz sembolü listenize ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Listedeki herhangi bir sembolü tıklayarak, sembol verilerini liste üzerinde görebilir ve yatırım fırsatı oluştuğunda hızlı bir şekilde işlem yapmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

 
TEB YATIRIM PRIME WEB kullanım kılavuzu için tıklayınız.
 

Gelin hedefinizi anlatın, risk parametrenize uygun finansal planı birlikte kuralım!

TEB YATIRIM PRIME ŞİMDİ MASAÜSTÜNÜZDE

Keşfet, Hedefle, Takip Et

Ücretsiz TEB YATIRIM PRIME WEB platformu ile alım satım işlemlerinizi yapabilir, araştırma ekibimizin rapor ve önerilerine kolaylıkla erişebilir ve gündemi anında takip edebilirsiniz.

Canlı verilerle borsayı izlemek, Teknik Analiz yapmak ve şubesiz yatırım işlemlerini deneyimlemek için hemen keşfe başlayın.

TEB YATIRIM PRIME WEB'ı indirin, tek dokunuşla yatırımlarınızı yönetin.

Telefonuna İndir

Teb Yatırım Prime