Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

TEB Yatırım'ın konusunda deneyimli ve uzman kadrosundan sermaye piyasası ürünleri hakkında yatırım danışmanlığı alabilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

TEB Yatırım, müşterilerinin hedeflerine ulaşmaları için kişiye özel yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir. TEB Yatırım danışmanları çalışma prensipleri gereği yatırımcılara piyasa odaklı, onları düşünen ve başarısını uluslararası olarak kanıtlanmış TEB Yatırım Araştırma Ekibinin tecrübesinden alarak yatırımlarını yönlendirmektedir. Yatırım Danışmanlığı birimi aynı zamanda para ve sermaye piyasası araçları ile ilgili olarak farklı risk gruplarına yönelik finansal tavsiyeleri paylaşmaktadır.

TEB Yatırım'da size özel yatırım danışmanlığı hizmeti almak için "Yatırım Danışmanlığı" sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile size atanan Yatırım Danışmanları sayesinde risk tercihlerinize göre ve ihtiyaçlarınıza en uygun, sizi hedeflerinize ulaştıracak finansal tavsiyeleri alabilirsiniz.

TEB Yatırım bünyesindeki Araştırma Birimi, sektör ve şirketlerle ilgili dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek, yatırım fırsatlarını değerlendirmekte; öneri, analiz ve raporlarını anlık olarak hem işlem platformlarımızdan hem de çeşitli elektronik iletişim kanallarından paylaşmaktadır. 

TEB Yatırım deneyimi ile yatırım kararlarınıza yön vermek için hesap açabilirsiniz.

Gelin hedefinizi anlatın, risk parametrenize uygun finansal planı birlikte kuralım!


GÖNDER