Kurumsal Finansman Hakkında

TEB Yatırım Kurumsal Finansman Hizmetleri iç ve dış piyasalarda sahip olduğu deneyim ve bilgi birikiminden faydalanarak kurumsal müşterilere, ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda en uygun finansal çözümlerin geliştirilmesi için yardımcı olmaktadır ve alternatif finansman ürünleri ile rakiplerinden ayrışarak katma değer yaratan hizmetler sunmaktadır.

TEB Yatırım Kurumsal Finansman alanında kurumsal yatırımcılarımıza pay halka arzlarında, halka arz edilerek veya halka arz edilmeksizin gerçekleştirilebilecek borçlanma araçları ihraçlarında, pay alım teklifi, sermaye artırımı vb. diğer sermaye piyasası işlemlerinde, şirkete özel şirket ve proje değerlemeleri işlemlerinde, şirketlerin stratejik ve/ veya finansal ortak arayışlarında, alıcı/satıcı taraf için şirket birleşme ve devralmalarında aracılık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal Finansman Bölümü aracılık ve danışmanlık hizmetlerinde müşteri odağından yola çıkarak güvenilir ve sürdürülebilir prensiplerine bağlı kalarak müşteriye özel projeler gerçekleştirmektedir.


GÖNDER