Gizlilik Politikası

TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (“TEB Yatırım”), Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde sermaye piyasası işlemleri gerçekleştirmektedir. Faaliyetlerimizin gerçekleştirilebilmesi kapsamında  kişisel veriler Veri Sorumlusu sıfatıyla, hukuka uygun bir biçimde işlenmekte olup kişisel verilerin gizliliğinin ve güvenliğinin sağlanması konusunda gereken her türlü makul dikkat ve özeni göstermekteyiz.


Kurumsal web sitemizi şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilir, şirketimize ait her türlü kurumsal bilgiye erişebilirsiniz. WEB sitemizi kullanırken kişisel bilgilerinizin Şirketimizle paylaşılması halinde ise bu bilgiler, veri sahibinin izni bulunmadıkça veya yasal zorunluluklar gerektirmedikçe üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. TEB Yatırım bu bilgileri sadece yasal düzenlemeler ve yetkiler çerçevesinde açıklayabilecektir. WEB Sitesinden elde edilen bilgiler en yüksek altyapı ve sistem güvenliği ile gizlilik standartlarımız kapsamında korunacaktır.


WEB sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata ve/veya kesinti oluşması, bilgi naklinde gecikme olması gibi erişim problemleri sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve ziyandan TEB Yatırım sorumlu değildir.


WEB sitemiz üçüncü kişiler tarafından yönetilen internet sitelerine bağlantılar ve linkler vermektedir. TEB Yatırım, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı TEB Yatırım tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.


Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Şirketimizde saklıdır.  Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden TEB Yatırım’ın yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.


TEB Yatırım, kişisel verileri, veri işleme faaliyetleri ve kişisel verilerin işlenmesi sırasında izlediği yöntemler ile tabi olduğu kurallar konusunda ilgili tarafları bilgilendirmek ve şeffaflık sağlamak amacıyla “Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası" oluşturmuştur. Bu politikayı görüntülemek için lütfen burayı tıklayınız.


Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Bize Ulaşın sayfasında detaylı olarak belirtilen kanalları kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 


GÖNDER