Teb Yatırım

Çağrı Merkezi
0 850 222 08 66
TEB Yatırım’ı
Keşfet
Mouse Gif

İşlem
Aracılığı

İşlem Aracılığı Hizmetlerimiz ile yatırımcılarımızın hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyduğu finansal ürün ve çözümleri kapsamlı bir şekilde sunuyoruz.

Yatırım
Danışmanlığı

Sermaye piyasalarındaki ürün çeşitliliğinin giderek derinleştiği yatırım dünyasında, müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda danışmanlık veriyoruz.

Kurumsal
Finansman

Hedefleriniz doğrultusunda alternatif finansman ürünleri ile katma değer yaratan hizmetler sunuyoruz.

Araştırma

Profesyonel kadromuz ile tüm piyasalarda sizler için kapsamlı ve güncel içerikler üretiyoruz.

Mobil
Platformlarımız

İnternet
Platformlarımız

Diğer İşlem
Kanalları

TEB Yatırım Ödüller

TEB Yatırım Duyurular

20 Şubat 2024

Oba Makarnacılık Halka Arz Ediliyor

22-23 Şubat 2024 tarihlerinde Oba Makarnacılık San. ve Tic. A.Ş. (OBAMS) hisse senetlerinin halka arzı, TEB Yatırım’ın üyesi olduğu bir konsorsiyum aracılığıyla gerçekleşecektir.

72.252.259 TL nominal pay sermaye artırımı, 24.084.086 TL nominal pay ortak satışı olmak üzere toplamda 96.336.345 TL nominal pay 39,24 TL sabit fiyatla satışa sunulacaktır. Halka açıklık oranı %20,1 ve halka arz büyüklüğü 3,78 milyar TL olarak hesaplanmaktadır. Halka arz edilecek payların, %49’unun yurt içi bireysel yatırımcılara, %45’unun yurt içi kurumsal yatırımcılara, %5’unun yurt dışı kurumsal yatırımcılara ve %1’inin grup çalışanlarına tahsis edilmesi planlanmaktadır.

Halka Arza TEB Yatırım Şubeleri, CEPTETEB Mobil Uygulaması  ve CEPTETEB Internet Şubesi/Yatırım/Halka Arzlar menüsü üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Halka Arz belgelerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. 

15 Şubat 2024

Presidents’ Day günü nedeniyle ABD işlem saatlerinde değişiklik

Değerli Müşterilerimiz,

19 Şubat 2024 Pazartesi günü Presidents’ Day tatili nedeniyle ABD hisse senedi piyasası 1 iş günü süreyle kapalı olacaktır. 

Bilgilerinize.

10 Ocak 2024

Martin Luther King, Jr. Günü Nedeniyle ABD İşlem Saatlerinde Değişiklik

Değerli Müşterilerimiz,

15 Ocak 2024 Pazartesi günü Martin Luther King, Jr. tatili nedeniyle ABD hisse senedi piyasası 1 iş günü süreyle kapalı olacaktır. 

Bilgilerinize.

TÜM DUYURULAR

İnternet sitemize yerleştirilen çerezler ve diğer yöntemlerle elde edilen verilerinizin işlenmesi konusunda, çerez politikamızı da içeren Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

TAMAM

GÖNDER