Veri Terminalleri

Size uygun olduğunu düşündüğünüz veri terminalleri ve paketlerini müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla talep edebilirsiniz.

Matriks Veri Terminali

Türkiye sermaye piyasalarında alım satıma konu olan tüm menkul kıymetlere ait fiyat bilgileri Matriks Veri Terminali ile gerçek zamanlı olarak izlenebilmektedir. Türkiye piyasalarının yanı sıra dünya finans piyasalarına ait Uluslararası Para Piyasaları, Pariteler, Dünya Endeksleri, Futures Piyasalar, Ülke Bonoları, Londra Metal Borsası verileri, Avrupa ve Amerika Enerji Piyasası verileri, Emtialar gibi birçok veriyi Matriks Veri Terminali ile izlemek mümkündür.

Ayrıca  Matriks Kahin Modülü eklentisi ile ileri seviye teknik analiz imkanı sunmaktadır.

Matriks Veri Terminali

Foreks Veri Terminali

Güncel Piyasa verilerini anlık olarak takip edebileceğiniz; veri, dizayn ve teknik altyapı olarak bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Foreks Veri Terminali, ekran kişiselleştirme ve kaydetme ile teknik ve temel analiz özelliklerini barındıran geniş kapsamlı bir programdır.

Foreks Veri Terminali

İdeal Veri Terminali

Türkiye ve Dünya piyasalarındaki anlık veri ve haber yayınlarını, kapsamlı piyasa analizleri ile destekleyen İdeal Veri Terminali, MultiThread yapısı sayesinde oldukça hızlı veri akışı ve işlem yapma olanağı sağlamaktadır.

İdeal Veri Terminali

Matriks Mobile Veri Terminali

Matriks Mobile uygulaması, Türkiye ve Dünya finans piyasalarını mobil cihazlardan izleme olanağı sağlamaktadır. Anlık fiyatlar, portföy bilgileri ve Matriks Haber Merkezinin derlediği finansal piyasalara ilişkin güncel haberler ve ekonomik takvim bilgilerine uygulama üzerinden ulaşılabilmektedir.

Matriks Mobile Veri Terminali

Matriks IQ Veri Terminali

Matriks IQ, piyasa verilerine hızlı ve güvenli erişim, yapay zeka destekli analiz imkanları ve sermaye piyasalarında veri takip etmeyi kolaylaştıracak bir çok özellik barındıran yeni nesil bir yatırım platformudur. 

Matriks IQ Veri Terminali

Finnet2000 Plus

Borsa İstanbul’da işlem gören tüm pay senetlerinin alım satım göstergelerini, tarihi bilançolarını, fiyat kazanç oranlarını, sektörel analizlerini  ve daha pek çok bilgiyi Finnet 2000 Plus’tan takip edebilirsiniz. Mobil olarak da ulaşabileceğiniz Finnet2000 Plus, ayrıca size pay piyasası verilerini, tahvil ve bono, döviz, varant ve vadeli işlemler gibi diğer araçların canlı verileriyle karşılaştırma olanağı sunar. 

Finnet2000 Plus

Finnet Stockeys Pro

Stockeys Pro’nun kapsamlı ve güncel veri tabanı sayesinde, şirketlerin bilanço ve gelir tablolarını, şirket veya sektör bazında detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Stockeys Pro, web tabanlı bir yazılım olarak, hem amatör hem profesyonel yatırımcıya kapsamlı bir temel analiz imkanı sağlar. 

Stockeys Pro


GÖNDER