TEB Yatırım

TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Türkiye'nin önde gelen bankalarından olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. Grubu ile Fransız BNP Paribas Grubu ortaklığının bir parçası olarak 1997 yılından beri yatırım dünyasında faaliyet göstermektedir. BNP Paribas Grubu’nun global bakış açısı ve insan odaklı hizmet anlayışı ile Türkiye'nin saygın Borsa Aracı Kurumlarından biri olarak faaliyet gösteren TEB Yatırım, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen "Geniş Yetkili Aracı Kurum Faaliyet Yetki Belgesine" sahiptir.

TEB Yatırım Türkiye geneline yayılmış Genel Müdürlük dahil toplam 20'den fazla hizmet noktasındaki 60’ı aşkın temsilci ağı ve online/mobil işlem kanalları ile ulusal ve uluslararası müşterilerinin hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yatırımcıları desteklemektedir.

Kurum çatısı altında tüm müşteri gruplarına hizmet amacıyla kurulan Bireysel İşlem Aracılığı, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal Finansman ve Araştırma Grubu birimleri yer almaktadır.

TEB Yatırım, değerlerine uygun olarak, insan odaklı hizmet, global vizyon ve sürekli gelişim ilkeleriyle hareket etmektedir ve yatırımcıların hedeflerine giden yolda her zaman onlara destek olmaktadır.

Ticaret Sicili Belgeleri
Tüzel Kişi Ünvanı TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Ticaret Sicil Numarası 358354
MERSİS Numarası 0-8330-0735-0800018
Vergi Sicil Numarası 8330073508
Vergi Dairesi Büyük Mükellefler V.D
Ödenmiş Sermaye 28.793.895.-TL
E-Posta tebyatirim@tebyatirim.com.tr
KEP Adresi tebyatirimmenkuldegerler@hs03.kep.tr
Adres İnkılap Mahallesi, Sokullu Caddesi, No:7B 34768 Ümraniye /İSTANBUL
Telefon (0216) 636 44 44
Fax (0216) 631 44 00

Denetim Mercii

TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin faaliyetleri Sermaye Piyasası Kurulu tarafından denetlenmektedir.

Sermaye Piyasası Kurulu'na ilişkin bilgilere yandaki adresten ulaşabilirsiniz. (www.spk.gov.tr)

Bağımsız Denetleme Kuruluşu/Denetçi: Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.

Ödüllerimiz

TEB Yatırım'ın hizmet anlayışı ve kalitesi çeşitli ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından ödüllendirilmiştir. Ödüllerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.


GÖNDER