E-Broker

 

E-Broker; Matriks, (direct fn) İdeal gibi veri sağlayıcılar üzerinden hızlı ve pratik bir biçimde Borsa İstanbul Pay Piyasası ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’na  elektronik ortamda emir iletimi, iletilen emirlerin düzeltilmesi ve iptalinin sağlanmasının yanı sıra, emir listesi, overall, hesap ekstresi vb. gibi raporların anlık olarak izlenmesine de olanak sağlayan bir işlem platformudur. Gün içi yoğun işlem yapan müşterilerimize ücretsiz olarak sağladığımız  bu platformu kullanabilmek için gerekli olan smart card talebinizi G.Müdürlük Yatırım Merkezi ve şubelerimizle irtibata geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Bu platformda,

Hisse senedi tarafında emir gönderiminin yanı sıra; bekleyen,gerçekleşen,iptal emirlerinizi gözlemleyebilir,emir düzeltme/iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Anlık portföy durumunuzu,işlem limitinizi,günlük işlemlerinizi,anlık kar zarar durumunuzu,hesap ekstrenizi ve hisse işlemlerinizin ekstresini görebilirsiniz. Viop tarafında ise emir gönderimi,takibi,emir düzeltme/iptal işlemlerinin yanı sıra; pozisyon ve teminat durumunuzu anlık olarak takip edebilir,kar zarar durumunuzu ve geriye dönük viop işlemlerinizin ekstresini gözlemleyebilirsiniz.

BIST ve VİOP olmak üzere iki ayrı emir giriş ekranı bulunan e-broker’da kişisel ayarlar yaparak emirlerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde gönderme, düzeltme, iptal ve takip etme avantajına kavuşmuş olursunuz.