Araştırma 

Araştırma Grubu, dinamik yapısıyla, hisse senedi, sabit getirili ve döviz piyasalarında müşterileri için özgün, derinlemesine analiz içeren, kapsamlı ve güncel hizmetler sunmaktadır.

Araştırma

Araştırma Grubu, profesyonel kadrosu ile kaliteli şirket, sektör ve makro ekonomi raporlarını titizlik ve objektif ilkeleri çerçevesinde müşterilerimize sunmaya odaklanmıştır.

Bu amaçla yurtiçinde ve yurtdışında yerleşik bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet sunmakta ve onların yatırım kararlarında önemli rol oynamaktadır.

Hisse Senedi analistleri, sektör ve şirketlerle ilgili dünyadaki gelişmeleri takip ederek yatırım fırsatlarını ortaya koymaktadırlar. Strateji Bölümü analistleri, piyasaları etkileyebilecek makro ekonomik gelişmeler, faiz ve kurlarla ilgili analizler yaparak yatırımcılara yön vermeye çalışmaktadırlar.


TEB Yatırım Araştırma Grubu, 2014 yılında Thomson Reuters’in düzenlediği araştırmada yerli ve yabancı fon yöneticilerinin verdiği oylar neticesinde Türkiye’nin en iyi araştırma ekibi seçildi.