Veri Terminalleri

Size uygun olduğunu düşündüğünüz veri terminalleri ve paketlerini müşteri temsilcilerimiz vasıtasıyla talep edebilirsiniz.

Matriks Veri Terminali

Türkiye sermaye piyasalarında alım satıma konu olan tüm menkul kıymetlere ait fiyat bilgileri Matriks Veri Terminali ile gerçek zamanlı olarak izlenebilmektedir. Türkiye piyasalarının yanı sıra dünya finans piyasalarına ait Uluslararası Para Piyasaları, Pariteler, Dünya Endeksleri, Futures Piyasalar, Ülke Bonoları, Londra Metal Borsası verileri, Avrupa ve Amerika Enerji Piyasası verileri, Emtialar gibi birçok veriyi Matriks Veri Terminali ile izlemek mümkündür.

Matriks Veri Terminali

Foreks Veri Terminali

Güncel Piyasa verilerini anlık olarak takip edebileceğiniz; veri, dizayn ve teknik altyapı olarak bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Foreks Veri Terminali, ekran kişiselleştirme ve kaydetme ile teknik ve temel analiz özelliklerini barındıran geniş kapsamlı bir programdır.

Foreks Veri Terminali

İdeal Veri Terminali

Türkiye ve Dünya piyasalarındaki anlık veri ve haber yayınlarını, kapsamlı piyasa analizleri ile destekleyen İdeal Veri Terminali, MultiThread yapısı sayesinde oldukça hızlı veri akışı ve işlem yapma olanağı sağlamaktadır.

İdeal Veri Terminali